درباره میست ایران

شما می توانید در این صفحه میست ایران را بیشتر بشناسید


میست ایران در یک نگاه

store_mall_directory

محصولات انبار

سامانه میست ایران در انبار شرکت خود قریب به ۷۰۰۰ محصول وجو دارد . محصولاتی همچون پنکه مه پاش، کولر های صنعتی و خانگی ، پنکه های صنعتی و خانگی ، کولر های تکفاز و سه فاز و…. .شما میتوانید با مراجعه به صفجه محصولات این موارد را مشاهده فرمایید .

local_shipping

سفارش و تحویل کالا

پس از تماس با مشاوران میست ایران وپس از سفارش ، شرکت میست ایران در هر کجا که باشید محصول را برای شما ارسال کرده  وشما می توانید در کمترین زمان ممکن محصول مورد نظرتان را از درب منزل یا شرکت تحویل بگیرید .

add_shopping_cart

انتخاب و اجاره

سامانه میست ایران در سایت خود شرایطی را برای شما ایجاد کرده است تا شما بتوانید محصولات مورد نظرتان اععم از انواع کولر ها و پنکه های خانگی و صنعتی را انتخاب و اجاره نمایید .

beenhere

تضمین کالا

میست ایران به شما این تضمین را می دهد که تمام محصولاتی که به شما اجاره داده میشود دارای سلامت کامل می باشد چرا که نیرو های میست ایران قبل از تحویل در برابر شما این محصول را تست می کنند تا رضایت شما را بدست اوریم .

call

تماس با مشاوران

پس از انکه در صفحه ی محصولات میست ایران ، محصول مورد نظرتان را انتخاب کردید انگاه برای سفارش محصول می توانید با مشاوران ما در مرکز تماس گرفته و هم از مشاوره انها بهره بند شوید و هم محصول مورد نظرتان سفارش دهید .

brightness_4

پشتیبانی ۲۴ ساعته

سامانه میست ایران پس از انکه محصول را به شما تحویل داد همیشه گوش به زنگ شما می باشد تا هر زمان که برای شما مشکلی پیش امد به صورت تلفنی و یا به صورت حضوری شما را راهنمایی کند .

درباره ما

شرکت میست ایران در سال ۱۳۸۵ تاسیس گردید و در حوزه اجاره کولر  رتبه یک را در ایران از ان خود کرده  است. شعار شرکت میست ایران در کوتاه ترین زمان رسیدن به خدمات مقرون به صرفه می باشد. که این هدف باعث جذب مشتریان زیادی از کل کشور  به سوی شرکت ما شده که این اتفاق باعث قدردانی و بالا بردن خدمات و کیفیت کالا های خود شده است.تیم پشتیبانی شرکت میست ایران به طور تمام وقت پاسخ گوی مشتریان عزیز خود  بوده و وظیفه ی خود می داند. در صورت بروز کوچک ترین مشکل و خللی در امر خدمات در کمترین زمان در صدد رفع آن اقدام کنند. همچنین برای اطلاع بیشتر از خدمات شرکت میست ایران می توانید با ما تماس بگیرید.

فهرست